Projektvezető (AIDe_2021_11_11_02)

Szeretnél a legmodernebb menedzsmentmódszerek szerint a legmodernebb munkarendszereket alkalmazva dolgozni? Most itt a lehetőség amire vártál! Nemzetközi partnerünk iharosberényi gyárába keresünk új kollégát PROJEKTVEZETŐ munkakörbe.

Feladataid és felelősségi területed a következők lesznek:

  • Új termék bevezetése, jóváhagyott, szériakész állapotig.
  • Meglévő termék vevői kérésre történő módosításainak szervezése, jóváhagyott, szériakész állapotig.
  • A szükséges dokumentációk és riportok elkészítése.

Az ideális jelölt akit keresünk:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • idegen nyelv mindennapos használata nem okoz gondot számára a munkavégzés során (elsősorban német, vagy angol)
  • előrehaladott informatikai ismeretekkel rendelkezik
  • kommunikatív és pozitív hozzáállással végzi munkáját

Előnyt jelent a munkakör betöltésénél:

  • ha rendelkezel műanyagipari tapasztalattal a fröccsöntés területén
  • ha vannak projektmanagement gyakorlati ismereteid

Amit a cég kínál számodra:

  • Ösztönző bérezés és a munkád elismerése minden fronton.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.
  • Hosszútávú munkalehetőségre számíthatsz egy erős, fejlődő cég kötelékében.
  • Sok rétű és izgalmas feladataok.
  • Kollégáid és vezetőid mindenben támogatják a munkavégzésed, mert közös a cél.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre az önéletrajzod kíséretében.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország