Tekercselő - Marcali (AIDe_2021_11_22_05)

Jó a kézügyességed és kitartó vagy, a monoton munkavégzés sem okoz gondot? Szuper, mert akkor téged keresünk partnerünk Marcaliban található gyártó egységébe TEKERCSELŐ pozícióba.

Mindennapi feladataid amit betanítás követően önállóan fogsz majd végezni:

  • Villanymotorok tekercselés az előírt technológiák és tervek alapján.
  • Gépek kezelése, anyagok összepréselése.
  • Alkatrészek bekötése, ragasztása, összeszerelések elvégzése.
  • Termékek tesztelése.

Elvárásaink:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Jó fizikum, mivel gyakran nehezebb dolgokat is meg kell emelni.
  • Munkádat végezd felelősségteljesen, körültekintően és megbízhatóan.
  • Találd meg a helyed a csapatban, de önállóan is el tudd végezni a feladataid.
  • Monotonitástűrés.
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit a cég kínál számodra:

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező stabil cég, hosszútávú munkalehetőség.
  • Versenyképes alapbér, cafetéria, prémiumok és bónuszok.
  • Ingyenes céges buszjárat.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mai címre

Munkavégzés helye: Marcali / Magyarország