Fedélzeti takarító - Liszt Ferenc Repülőtér

Meguntad az üresen kongó irodaházak takarítását? Szeretnél egy sokkal izgalmasabb, nyüzsgő munkahelyen dolgozni, ahol nincs két egyforma nap? A munkád nálunk valódi érték! Ha úgy érzed, passzolsz a képbe, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:
• A repülőgépek utasterének, mosdóinak, konyháinak, valamint a pilótafülkének és egyéb helyiségeinek takarítása
• Ételmelegítők, italkészítők és tárolórekeszek tisztítása
• Kabinokban levő eszközöket feltöltése

Elvárások:
• 8 általános iskolai bizonyítvány
• Takarításban szerzett tapasztalat
• Büntetlen előélet
• Több műszakos munkarend vállalása, mi hétvégén is dolgozunk
• B kategóriás jogosítványod plusz 5.000 Ft-tal honoráljuk

Amit kínálunk:
• Nemzetközi környezet
• Bejelentett munkaviszony (Bruttó 216.000 Ft havi bér + bónusz + cafeteria)

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését kérjük, jelentkezzen az allas@aidehungary.hu e-mail címen minden elérhetőségével , a munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország