Poggyász rakodó - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_07_01_04)

Nem riadsz meg a könnyű fizikai munkától és elgondolkodtál azon, hogy valami teljesen új pályán próbáld ki magad? Miért ne lehetne ez a kifutópálya? Jelentkezz poggyászrakodó munkakörbe, segíts, hogy a repülés élménye mielőbb visszatérjen a régi kerékvágásba!

Mik lennének a feladatok?

Utascsomagok szállítása a terminál és a repülőgép között, valamint szalagra történő elhelyezése
Utascsomagok, áru-és postaküldemények repülőgépbe történő be- és kirakodása, szakszerű elhelyezése, csoportosítása,osztályozása

Mik az elvárásaink?

-    Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet
-    Jó állóképesség
-    Nem okoz problémát a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás,esetenként a kora reggeli kezdés, késő esti végzés
-    Megbízhatóság, pontosság, légy jó csapatjátékos

Mit kezelünk előnyként?

-     B kategóriás jogosítvány, mely megkönnyíti munkavégzésed

Mit nyújtunk ezért cserébe?

-    Kiszámítható fix havibér ( bruttó 211.000 Ft/hó ) + bónusz + cafeteria
-    Műszakpótlék és a túlóra kifizetésre kerül a következő hónapban
-    Hosszútávon tervezhető munkalehetőség szakmai és anyagi fejlődéssel
-    Törvényes, bejelentett munkaviszony

Jelentkezésed és önéletrajzod várjuk az allas@aidehungary.hu e-mail címre még ma!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország