Karbantartó műszerész-Marcali (AIDe_2021_11_22_01)

Tapasztalt karbantartó vagy, aki már sok mindent megélt a szakmában és látott ezt-azt? Úgy gondolod hasznos tagja lennél a karbantartó csapatnak és jó kezekbe kerülnének nálad a gyártóegység berendezései? Szeretnéd, hogy számítsanak Rád és meg becsüljék a munkád? Igen!? Akkor jelentkezz karbantartó műszerésznek és fejlődj tovább velünk!

Mindennapi feladataid során a következők várnak Rád:

  • a gyártó egység gépeinek elektromos karbantartása, javítása önállóan.
  • a villamos egységek folyamatos ellenőrzése, esetleges hibák elhárítása.
  • a vezető által meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása.
  • az épület gépészeti feladatok során is számítunk szaktudásodra.

Ahhoz, hogy ezeket a feladatokat biztosan el tudd látni a következőket várjuk el tőled:
  • legyen szakmunkás végzettséged mechanikai vagy villamosipari területről.
  • legyen legalább 3 éves hasonló, karbantartás területén szerzett tapasztalatod.
  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni, munkádat végezd lelkiismeretesen és felelősségteljesen.
  • előny, ha a számítógéphez is értesz.

Jól végzett munkádért cserébe:
  • megbecsülést, és vonzó juttatási csomagot kínálunk, prémium rendszerrel, széles körű cafetéria elemekkel és 13. havi fizetéssel.
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező stabil cégnél dolgozhatsz, hosszútávú munkalehetőség vár.
  • Ingyenes céges buszjáratok.
Ha magad ismertél, várjuk önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország