Cukrász állás a XIX. kerületben (AIDe_2021_09_24_01)

Gyakorlott cukrász kollégánkat keressük XIX. kerületi konyhánk kiváló csapatába! Ha a konyhába lépve szárnyra kel a fantáziád...akkor téged keresünk, mert nálunk a munkaidőd is úgy elrepül, hogy észre sem veszed. A kollégáid barátságosak, vezetőid segítőkészek lesznek. Ne is görgess tovább, jelentkezz hozzánk!

Te vagy az ideális jelölt, ha megfelelsz az alábbi néhány elvárásunknak:

  • Legyen cukrász végzettséged és legalább 5 év tapasztalatod amint nálunk kamatoztatnál.
  • Legyél fogékony az új dolgokra, dolgozz gyorsan és tisztán.
  • Kommunikálj jól és szárnyaljon a fantáziád, mi adjuk alád a lovat és a fakanalat meg a habverőt.
  • Legyél türelmes, mert tanulókkal együtt kell dolgoznod és megmutatni nekik a szakma szépségeit.

A feladatok, amik csak Rád várnak:
  • Kezeld és tárold a nyersanyagokat és félkész termékeket szakszerűen.
  • Az előkészítő munkálatokban is számítunk rád.
  • Feladataid között lesznek a tészták és masszák összeállítása, formázása és sütése.
  • Te kezeid közül fognak kikerülni a torták, piték, minyonok.
  • Befejező cukrász műveletek után, már csak a szállításra való összekészítés marad.
  • És persze az elmaradhatatlan kóstolás...
  • Egy dologra még szeretnénk felhívni a figyelmed, hogy  a korán kelésre számíts, reggel 6:00-kor kezdődik a munka
  • Tanulóinknak mutass jó példát és segítsd őket a szakma iránti elköteleződésben.

Unatkozni nem fogsz, de jól végzett munkádért cserébe a következőkre számíthatsz:
  • A fizetéssel nem lesz gondod.
  • Kulturált környezetben, jól felszerelt konyhában fogsz dolgozni, jó fej kollégáiddal és szorgos tanulókkal.
  • Bejelentett munkaviszony és hosszútávú munka, amit Neked kínálunk.
  • 6 vagy 8 órás munkaidő.

Ha jelentkeznél küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre és mi hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Munkavégzés helye: Budapest XIX. Kerület / Magyarország