Raktáros komissiózó - Vecsés (AIDe_2021_05_2)

Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni, ahol szinte észre sem veszed, ahogy elrepül a munkaidő? Ahol a hétvégéket és az estéket otthon töltheted? Ha a könnyebb fizikai munkától sem riadsz vissza és fontos számodra a stabil, biztos munkahely, kiszámítható fizetés és megbecsülés… Akkor Téged keresünk! Hosszú távon számítunk Rád!

Milyen feladatok várnak Rád?

-    Beérkező áru pakolása a kijelölt helyre,
-    Meghatározott lista alapján a megrendelt áru összekészítése
-    A bejövő és kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
-    Kézi árumozgatási feladatok ellátása, áru összekészítése, fóliázása, címkézése
-    Raktári rend fenntartásának biztosítása

Mik az elvárásaink?

-    Minimum középiskolai végzettség
-    Jó kommunikációs képesség
-    Pontos, precíz munkavégzés
-    Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

És, hogy mi vár Rád, ha itt fogsz dolgozni?

-    Bejelentett bérezés - Brutto: 255.000 Ft/ hó
-    Bejárás támogatása
-    Hétfőtől-péntekig normál munkarendben történő munkavégzés
-    Munkavédelmi cipőt biztosítunk számodra
-    Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Vecsés Business Center
-    Ingyenes parkolás
-    Szuper kollektíva

Ha ezek után még kérdésed lenne keress fel minket vagy jelentkezz egyből az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Vecsés / Magyarország