Minőségellenőr-Nagykanizsa

Számodra is a minőség az első? Gyorsaság, hatékonyság, megbízhatóság jellemez és a munkában Te magad is ezt várod el? Ha igen?! A következő pár sor Neked szól: Minőségellenőri pozícióba keressük új kollégáinkat nagy múlttal rendelkező műanyagipari termékeket gyártó partnerünk nagykanizsai üzemébe.

Feladataid lesznek:

  • Termékek minőségi kritériumainak ellenőrzése
  • Kövesd nyomon a gyártási feladatokat és szúrd ki a hibákat,
  • Ellenőrzési dokumentumok vezetése – egy kis adminisztráció mindig belefér

Elvárás:
•    Minőségellenőri tapasztalat, a terület, amivel eddig foglalkoztál másodlagos, megismered ezt is!
•    Számítógép és táblázat kezelő alap szintű ismerete. Ha az okos telefonodat rutinból kezeled, nem lesz gondod!
•    Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk
•    3 műszak vállalása

Amit kínálunk:
•    Kiemelt órabérre és műszakpótlékokra számíthatsz
•    Hosszútávú munkalehetőség vár , j
ó munkakörülmények, és egy szuper csapat.

Ha úgy érzed, szívesen belevágnál, ez csak Rajtad múlik! Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu címen, dolgozzunk együtt mielőbb!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország