Forgácsoló-Marcali

Gépi forgácsoló vagy, esetleg ismersz valakit, aki ismeri a hagyományos forgácsolás fortélyait, lehet akár marós vagy esztergályos végzettségű is az illető, nálunk azzal is jól járhat! Ha magadra ismertél vagy ismerősödre jó, ha tudod, hogy van egy szuper állás lehetőségünk, amiről lentebb bővebben is olvashatsz. Elől járóban még annyit tudnod kell, hogy ez a hirdetés, nem a CNC forgácsolóknak, gépgyártás technológusoknak és szerszám-készítőknek szól, de ha Te mégis az lennél, keress minket bátran számodra is van egy jó tippünk!

Feladatok, amik a jelöltre várnak:

  • Hagyományos köszörülés műszaki rajz alapján.
  • Alkatrészek kézi műszerrel való ellenőrzése.

Elvárás:

  • Legyen tapasztalatod a hagyományos esztergán és marógépen.
  • Vállald a 3 műszakos munkavégzést.
  • Önállóan végezd a munkád.
  • Legyél precíz, pontos.
  • Lehetsz tapasztalt öreg róka vagy fiatal, tehetsége, lelkes kezdő meg van a helyed a csapatban.

Amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Kiszámítható a munkádat megbecsülő bérezés.
  • Extra juttatások.
  • Teljesítmény prémiumok.
  • Igényes munkakörnyezet.
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Nagykanizsa, Pogányszentpéter, Kaposvár, Gyenesdiás, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Barcs

Jelentkezéseket önéletrajz kíséretében várjuk az allas@aidehungary.hu email címre!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország