VILLAMOS MÉRNÖK/ MECHATRONIKAI TECHNIKUS -Bécs

Bécs szívében egy vezető energetikai vállalat keresi új kollégáját VILLAMOS MÉRNÖK/ MECHATRONIKAI TECHNIKUS végzettséggel és azonnali kezdéssel. Érdekel? Akkor olvasd végig a hirdetést és ha magadra ismertél jelentkezz! Mi segítünk mindenben!

Feladataid a következők lesznek:

  • Hulladékkazánok, gőzturbinák, kondenzátorok és meleg víz kazánok üzemeltetése.
  • Karbantartási és javítási munkálatok elvégzése.
  • Rendszerek felügyelete és műszaki készenlét.
Elvárásaink, amiket kérünk alaposan mérlegelj és vedd komolyan, mert ezek elengedhetetlenül szükségesek az állás betöltéséhez:
  • Megfelelő műszaki végzettség (HTL villamosmérnöki végzettség nagyfokú előnyt jelent).
  • Korábbi tapasztalat villanymotorok, érzékelők és a mechatronika területéről.
  • Vállald a 12 órás műszakokat.
  • Legyél tisztában az üzemi tűzoltás szabályaival.
  • Jó német nyelvtudásra van szükség, ami tesztelve is lesz a felvételi során.
  • Akarj tanulni és fejlődni.
  • Munkádat végezd lelkiismeretesen és pontosan.
Munkádért cserébe a következőkre számíthatsz:
  • Természetesen ausztriai bejelentés és határozatlan idejű szerződés vár.
  • Vonzó fizetés vár, ami végzettségedtől és a túlórázási hajlandóságodtól függ, de a minimum br. 2300 Euro + 225 Euro további juttatás + műszakpótlék.
  • Mindezek mellett folyamatos fejlődési és képzési lehetőségekre számíthatsz a cég jóvoltából, így válhatsz jobb szakemberré.

Minden feltételnek megfelelsz? Ki ne hagyd, jelentkezz azonnal!
Várjuk önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Ausztria / Ausztria