HR gyakornok- Nagykanizsa

Cégünk munkalehetőséget kínál rugalmas foglalkoztatás keretében, szakmai gyakorlat elvégzésére a nagykanizsai irodánkban. Leendő gyakornokunknak lehetősége nyílik már futó és tervezett projektekben való részvételre, mely során megismerheti leendő szakmájának alapjait. Az eredmények függvényében a hallgatói jogviszony lejárta után főállású munkavégzésre is sor kerülhet.

Feladatok:

  • Közreműködés a hirdetések elkészítésében és feladásában
  • A pozíciók felajánlása, a jelöltek behívása interjúra, interjúszervezés
  • Csoportos tájékoztatók tartása
  • Személyes interjúkon való részvétel
  • Kapcsolattartás leendő munkavállalókkal
  • Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése, frissítése
  • Közreműködés az irodai HR adminisztrációs és riporting feladataiban
Elvárások:
  • Folyamatban lévő BSc vagy MSc tanulmányok HR szakirányon
  • Magabiztos számítástechnikai ismeret
  • Jó kommunikáció mind írásban, mind szóban
  • Precíz munkavégzés
  • Az ideális jelölt az, aki csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tud, felelősségteljes gondolkodású, lelkes, lendületes személyiség
  • Kreatív és kitartó munkájával sikereket tud elérni a rábízott feladatok területén
Munkaidő
  • Tanulmányokhoz igazítható rugalmas átlag napi 4 órás munkaidő, hétfőtől-péntekig
Munkavégzés helye
  • 8800 Nagykanizsa, Magyar utca 2.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@aidehungary.hu

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország