Porfestő álláslehetőség - Nagykanizsa

Az AIDe-Hungary Kft. partnerének megbízásából PORTFESTŐ munkatársat keres Nagykanizsára!

Feladatok:
- Elektrosztatikus porfestés kültéri és beltéri alkalmazású lemez termékeken
- Kis és közepes sorozatú lemezalkatrészek felületkezelése
Elvárások:
- Fényező végzettség
- Igényes, minőségi munkavégzés
Előnyök:
- Fényezésben- színterezésben szerzett tapasztalat, gyakorlat
- Ipari fényező, porfestő berendezések használatának ismerete
- Azonnali munkába állás
- Több műszakos munkarend vállalása
- Önálló munkavégzésre képesség
Amit kínálunk:
- Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség, a törvényesség betartása mellett.
- Utazási költség hozzájárulás.
- Megbízható, fizetőképes cég alkalmazottja lehet
Hogyan jelentkezhet?
Küldje el fényképes önéletrajzát az allas@aidehungary.hu e-mail címre, vagy hívja a 06-20-505-5511-es telefonszámot és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Betanított munkalehetőség - Németország

    A nagy múltú AIDe munkaerő kölcsönző németül beszélő munkatársakat keres a Betanított munkatárs pozícióba Mannheimbe!

    Megnézem >>
  • Repülőgépeket kiszolgáló speciális járművekre gépkocsivezetői álláslehetőség - Liszt Ferenc Repülőtér

    Az AIDe-Hungary repülőgépeket kiszolgáló speciális járművek vezetésére keres gépkocsivezetőket, akár "B" kategóriás jogosítványú belépőszinttel

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőség - Németország (Frankfurt)

    Az AIDe GMBH poggyász rakodó pozícióban munkatársakat keres Németországba (Frankfurtba)!

    Megnézem >>
  • MAG/AWI/WIG hegesztő munkalehetőség Németországban

    Az AIDe GmbH németül beszélő munkatársakat keres Németországban végzendő hegesztő munkakörben.

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőság a müncheni repülőtéren

    Beszélsz németül? Munkát keresel Németországban? Európai szintű jövedelmet szeretnél? Németországban keresett szakmával nem rendelkezel? Nem tudsz elhelyezkedni külföldön? Ha válaszaid igenek, akkor ne habozz, jelentkezz most hozzánk

    Megnézem >>