Gyártási kontroller – Nagykanizsa

Azt gondoltad, hogy 2020-ban már semmi jó nem történhet veled? DE IGEN! Meghoztuk a változást Neked, élj vele! GYÁRTÁSI KONTROLLER munkatársat keresünk multinacionális Partnerünk nagykanizsai gyáregységébe. Nem mindennapi feltételekkel és céges lakással, mert az ország bármelyik részéből jelentkezhetsz! Olvass tovább és tudj meg többet!

Feladatok, amik Rád hárulnak:

  • Az üzemi folyamatok optimalizálása, azt várjuk tőled, hogy megszervezd az üzem minél gazdaságosabb működését.
  • A különböző divíziók beszámolóinak figyelemmel kísérése, elemzése.
  • A kitűzött kereskedelmi célok legoptimálisabb támogatása.
  • Eszközök és alkatrészek beszerzésének elő- és utókalkulációja.
  • Havi jelentések, beszámolók és elemzések készítése.

Az állás betöltése nagy felelősséggel jár, ezért a következőket várjuk el:
  • Üzemgazdász vagy közgazdaság mérnöki diploma.
  • Több éves a termelés irányításában szerzett tapasztalat.
  • Angol vagy német nyelvtudás.
  • MS Office magabiztos ismerete.
  • Előnyt jelent valamelyik vállalatirányítási rendszer ismerete.(Pro Alpha)
  • Kifejezetten analitikus gondolkodásmód és rendszerben való munkavégzés, amit a pozíció megkíván.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • Az álláshoz mérten jóval átlagon felüli juttatási csomag.
  • Cafetéria.
  • Bónuszok.
  • Céges lakás.
  • Folyamatos képzések.
  • Szuper munkahelyi légkör, modern környezet.

Szakmai önéletrajzod várjuk az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország