Irodáink

München - Hauptverwaltung

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße 192
80992 München
Telefon: 089/545407-0
Telefax: 089/545407 77
Muenchen@Aide.de  

Augsburg

AIDe GmbH PersonalService
Annastraße 3
86150 Augsburg
Tel. +49 821 439985-0
Fax: +49 821 439985-43
Augsburg@Aide.de


Dresden

AIDe GmbH PersonalService
World Trade Center
Ammonstraße 70
01067 Dresden
Telefon: 0351/4944810
Telefax: 0351/4944811
Dresden@Aide.de

Frankfurt

AIDe GmbH PersonalService
Hedderichstraße 45
60594 Frankfurt/Main
Tel. 069/66125720
Fax: 069/6612572-10
Frankfurt@Aide.de


Landshut

AIDe GmbH PersonalService
Ergoldinger Straße 2c
84030 Landshut
Telefon: 0871/6 00 06-0
Telefax: 0871/6 00 06-29
Landshut@Aide.de

Leipzig

AIDe GmbH PersonalService
Sternwartenstraße 22
04103 Leipzig
Telefon: 0341/962811-0
Telefax: 0341/962811-11
Leipzig@Aide.de


München-Flughafen

AIDe GmbH AirportService
Südallee Frachtgebäude
Modul F, 2. OG, Raum 230-236
85356 München-Flughafen
Telefon: 089/97596280
Telefax: 089/978807899
Airport-muc@Aide.de

Nürnberg

AIDe GmbH PersonalService
Maxtorhof
Rollnerstraße 12
90408 Nürnberg
Tel. +49 911 366701-0
Fax: +49 911 366701-29
Nuernberg@Aide.de


Regensburg

AIDe GmbH PersonalService
Bürohaus a.d. Frankenstr.
Nussberger Straße 6b
93059 Regensburg
Tel. 0941/646407-0
Fax: 0941/646407-22
Regensburg@Aide.de

Rosenheim

AIDe GmbH PersonalService
Äußere Münchener Straße 45
83026 Rosenheim
Tel. +49 8031 79873-0
Fax: +49 8031 79873-29
Rosenheim@Aide.de


Stuttgart

AIDe GmbH PersonalService
Friedrichstraße 39
70174 Stuttgart
Tel. +49 711 284685-0
Fax: +49 711 284685-29
Stuttgart@Aide.de

Budapest (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
Nagybecskerek utca 32
HU-1185 Budapest
Telefon: +36 (1) 2970680
officekukacaidehungary.hu


Nagykanizsa (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
HU - 8800 Nagykanizsa
Magyar utca 2.
Telefon: +36 70 389 0770
nagykanizsakukacaidehungary.hu

Székesfehérvár (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
HU - 8000 Székesfehérvár
Mátyás Király körút 5.
Telefon: +36 70 434 3951
szekesfehervarkukacaidehungary.hu

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!



Munka a Vapiano-nál



Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Raktáros munkatárs - Liszt Ferenc Repülőtér

    Mindig is vonzott a repülőtér világa? Szívesen dolgoznál raktárosként egy nem mindennapi környezetben Tapasztalattal rendelkezel de változásra vágysz? Jelentkezz! Határozott időre keressük új raktáros kollégáinkat!

    Megnézem >>
  • Orvosi műszereket gyártó operátor - Budapest

    Ha egy igazán változatos munkát szeretnél? Ha szívesen megismernél és használnál különleges technológiákat? Ha szeretnél valami újat, előtted még sosem létező eszközt létrehozni? Akkor ezt a munka lehetőséget nem szabad kihagynod. Tedd próbára a műszaki érzékedet, pontos, precíz munkavégzésedet és jelentkezz hozzánk.

    Megnézem >>
  • Távközlésű hálózatépítő és üzemeltető - Nagykanizsa

    Szeretsz mindig más helyen dolgozni? Konyítasz az informatikához, vagy műszerész feladatokhoz? Partnerünk részére munkatársakat keresünk optikai kábel szerelő (be is tanulható),hálózatépítő szakmunkás munkakörbe, egy műszakos munkarendbe 8-16 óráig.

    Megnézem >>
  • Betanított gépkezelő - Nagykanizsa

    Keresed azt a munkahelyet ahol szívesen tanítanak, tisztességes bérért dolgozhatsz, a jó munkát megbecsülik, jutalmazzák? Megtaláltad! Mi meg Téged keresünk, ha igényes vagy a munkádra, hosszú távon tervezel, és szívesen sajátítasz el új ismereteket.

    Megnézem >>
  • Profilméret beállító szakember

    Téged keresünk, aki két műszakban szeretne dolgozni, a hétvégét a családjának szánja! Téged keresünk, aki szívesen darabol, fúr-farag, ebben az esetben műanyag terméket. Téged keresünk, aki nem váltogatja a munkahelyét, pontos, precíz a munkájára, esetlegesen asztalos, vagy fémipari munkákban jártas, még jobb ha ezekhez végzettsége is van.

    Megnézem >>