Irodáink

München - Hauptverwaltung

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße 192
80992 München
Telefon: 089/545407-0
Telefax: 089/545407 77
Muenchen@Aide.de  

Augsburg

AIDe GmbH PersonalService
Annastraße 3
86150 Augsburg
Tel. +49 821 439985-0
Fax: +49 821 439985-43
Augsburg@Aide.de


Dresden

AIDe GmbH PersonalService
World Trade Center
Ammonstraße 70
01067 Dresden
Telefon: 0351/4944810
Telefax: 0351/4944811
Dresden@Aide.de

Frankfurt

AIDe GmbH PersonalService
Hedderichstraße 45
60594 Frankfurt/Main
Tel. 069/66125720
Fax: 069/6612572-10
Frankfurt@Aide.de


Landshut

AIDe GmbH PersonalService
Ergoldinger Straße 2c
84030 Landshut
Telefon: 0871/6 00 06-0
Telefax: 0871/6 00 06-29
Landshut@Aide.de

Leipzig

AIDe GmbH PersonalService
Sternwartenstraße 22
04103 Leipzig
Telefon: 0341/962811-0
Telefax: 0341/962811-11
Leipzig@Aide.de


München-Flughafen

AIDe GmbH AirportService
Südallee Frachtgebäude
Modul F, 2. OG, Raum 230-236
85356 München-Flughafen
Telefon: 089/97596280
Telefax: 089/978807899
Airport-muc@Aide.de

Nürnberg

AIDe GmbH PersonalService
Maxtorhof
Rollnerstraße 12
90408 Nürnberg
Tel. +49 911 366701-0
Fax: +49 911 366701-29
Nuernberg@Aide.de


Regensburg

AIDe GmbH PersonalService
Bürohaus a.d. Frankenstr.
Nussberger Straße 6b
93059 Regensburg
Tel. 0941/646407-0
Fax: 0941/646407-22
Regensburg@Aide.de

Rosenheim

AIDe GmbH PersonalService
Äußere Münchener Straße 45
83026 Rosenheim
Tel. +49 8031 79873-0
Fax: +49 8031 79873-29
Rosenheim@Aide.de


Stuttgart

AIDe GmbH PersonalService
Friedrichstraße 39
70174 Stuttgart
Tel. +49 711 284685-0
Fax: +49 711 284685-29
Stuttgart@Aide.de

Budapest (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
Nagybecskerek utca 32
HU-1185 Budapest
Telefon: +36 (1) 2970680
officekukacaidehungary.hu


Nagykanizsa (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
HU - 8800 Nagykanizsa
Magyar utca 2.
Telefon: +36 20 505 5511
nagykanizsakukacaidehungary.hu

Székesfehérvár (Ungarn)

AIDe-Hungary Kft.
HU - 8000 Székesfehérvár
Mátyás Király körút 5.
Telefon: +36 70 434 3951
szekesfehervarkukacaidehungary.hu

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!



Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Toborzási és kiválasztási munkatárs

    Tapasztalt toborzó vagy de váltani szeretnél? Szeretnél ötleteiddel, kreativitásoddal hozzájárulni egy cég sikeres fejlődéséhez? Nyitott vagy teljes körű, önálló, felelőségteljes projektek támogatására? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nyitottak vagyunk az új ötletekre! Csatlakozz hozzánk!

    Megnézem >>
  • Repülőgépeket kiszolgáló speciális járművekre gépkocsivezetői álláslehetőség - Liszt Ferenc Repülőtér

    Az AIDe-Hungary repülőgépeket kiszolgáló speciális járművek vezetésére keres gépkocsivezetőket, akár "B" kategóriás jogosítványú belépőszinttel

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőság a müncheni repülőtéren

    Beszélsz németül? Európai szintű jövedelmet szeretnél? Nem rendelkezel szakmával, de Németországban szeretnél dolgozni? Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, jelentkezz! Poggyász rakodó kollégákat keresünk Münchenbe!

    Megnézem >>
  • Csomagoló munkalehetőség - Kilimán

    Az AIDe-Hungary kft. partnere megbízásából csomagoló munkatársakat keres Zala megyei (Kilimán) munkavégzéssel!

    Megnézem >>
  • Targoncás rakodói munkalehetőség a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtéren

    Szívesen dolgoznál a Liszt Ferenc Repülőtéren? Megbízható, precíz vagy és szorgalmasan dolgozol? Hosszútávú munkalehetőséget keresel? Te vagy a mi emberünk!

    Megnézem >>