Termék kezelő operátor-Nagykanizsa (AIDe_2021_06_28_01)

Egyszerű munkát keresel és azt is szereted, ha jók a munkakörülmények és azt sem bánod, ha nem kell sokat utaznod a munkába? Megtaláltad! Nagykanizsai műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk termék kezelő operátor pozícióba új kollégákat!

Feladataid a következők lesznek:

  • elsősorban a késztermékek számolása és csomagolása.
  • másodsorban az esetleges sorják eltávolítása.
  • a feladatok nagyon könnyűek, az a fontos, hogy oda figyelj és vedd komolyan!

Elvárásaink:

  • önmagára és munkájára is igényes kollégákat keresünk.
  • fontos, hogy tudd vállalni a 4 műszakos munkavégzést.
  • legyen meg 8 általános iskolai végzettséged.
  • és töltsd be a 18. életévedet.

Amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk:

  • Kiszámítható, pontos, időben megérkező fizetés.
  • Jelenléti bónuszok és egyéb juttatások.
  • Valóban szuper munkakörülmények várnak.
  • Ingyen kávé, tea és víz, légkondicionált pihenő helyiségek.
  • Támogató vezetők és jó fej kollégák segítik a munkád, egy igazi csapat vár.
  • Jövőbeni munkahelyed Nagykanizsa a centrumhoz közel van, így a bejárás is gyerek játék.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, küldd el önéletrajzod!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország