Check-in ügyintéző - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_07_15_01)

Nyitott és kommunikatív vagy? Szereted a nyüzsgő, változatos környezetet? Szeretnéd fejleszteni az angol nyelvtudásod? Az átlagostól eltérő munkarend elfogadható számodra? Ha mindenre igen a válaszod, várjuk jelentkezésed, teljes- és részmunkaidőben egyaránt, akár pályakezdőként is!

Rád váró feladatok:
o A feladandó poggyászok regisztrációja a járatokra
o Beszállítókártyák és poggyászcímkék kiállítása
o Utazási dokumentumok ellenőrzése
o Közreműködés az utasok beszállításánál
o Utasok tájékoztatása
o Esetleges felmerülő problémák kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
o Középfokú végzettség
o Aktív és magabiztos angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny)
o Több műszakos munkarend vállalása
o Rugalmasság
o Jó kommunikációs készség, határozott kiállás
o Büntetlen előélet
Iskolai órarendet, illetve egyéb fix elfoglaltságokat sajnos nem tudunk figyelembe venni a beosztás készítésénél.

Amit kínálunk:
o Motiváló bérezési csomag, cafeteria juttatások
o Bejárás támogatás, céges taxiszolgálat
o Bejelentett, hosszú távú 4, 6 vagy 8 órás munkaviszony
o Korrekt bérelszámolás
o Kihívást jelentő és változatos feladatok
o Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
o Céges egyenruha garnitúra
o Fiatalos és összetartó csapat
o Exkluzív munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa

Jelentkezz mielőbb az allas@aidehungary.hu címen önéletrajzoddal!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország