Beállító lakatos-mechanikus- Nagykanizsa (AIDe_2021_08_06_01)

Szeretnél Te is nyomot hagyni az utókor számára? Itt a lehetőség: Tamponáló gépek beállításához és a megfelelő bélyegzők felhelyezéséhez keressük csapatunk új tagját nagykanizsai műanyagipari partnerünk részére nappali munkavégzéssel.

Feladataid a következők lesznek:

  • a megfelelő sablon kiválasztása és a tamponálógépben való rögzítése
  • próba nyomások elvégzése
  • a tamponálás folyamatának ellenőrzése, hogy mindig jól olvashatóak legyenek az információk a végterméken.

Elvárásaink:

  • a pozíció nincs konkrét végzettséghez kötve, lehetsz lakatos, mechanikai műszerész vagy egyéb fémipari szakember a lényeg, hogy legyen műszaki rálátásod mechanikus oldalról a gépek működésére
  • munkádra és önmagadra is legyél igényes
  • feladataid végezd pontosan és precízen

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos nappali munkavégzés, így nem kell éjszakáznod
  • egy újra formálódó cég megbecsült alapemberévé válhatsz
  • olyan bért kínálunk, amiből Te is érzed a megbecsülést
  • hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő, célorientált vállaltnál.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod kíséretében az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország