Elektromos karbantartó-Nagykanizsa (AIDe_2021_08_06_02)

Nagykanizsai műanyagipari partnerünk részére keresünk megbízható szakembert, akire nyugodt szívvel bízhatjuk rá a fröccsöntő üzem gépeit. Ha úgy gondolod alkalmas vagy a feladatra várjuk a jelentkezésed!

Feladataid a következők lesznek:

  • a fröccsöntő üzemben található gépek ellenőrzése, időszakos karbantartása
  • meghibásodás esetén a hibák feltárása és javítása
  • nagyobb probléma esetén együttműködés a külsős partnerekkel

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség, elektroműszerész
  • a szakmában szerzett tapasztalat
  • munkádra és önmagadra is legyél igényes
  • feladataid végezd pontosan és precízen

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos nappali munkavégzés, így nem kell éjszakáznod
  • egy újra formálódó cég megbecsült alapemberévé válhatsz
  • olyan bért kínálunk, amiből Te is érzed a megbecsülést
  • hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő, célorientált vállaltnál.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod kíséretében az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország