Operátor-Nagykanizsa (AIDe_2021_09_01_01)

Betanított munkát, operátori állást vagy összeszerelő pozíciót keresel? Jó helyen jársz! Mert a legjobb nagykanizsai állásokat nálunk találod, kapcsolatainknak hála a neked legjobban tetsző állást választhatod! Egy jelentkezés, több álláslehetőség!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Betanított könnyű fizikai munka
  • Késztermékek ellenőrzése és csomagolása.
  • Gépek alapanyaggal való ellátása, gépek felügyelete.

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Bírd a monotonitást, mert a feladatok általában nem nehezek, de koncentrációt igényelnek.
  • Munkádat végezd pontosan, precízen.
  • Légy megbízható, tudjunk Rád számítani!

Amit jól végzett munkádért cserébe kínálunk:
  • Hosszútávú munka lehetőség, mert mi hosszú távon tervezünk veled.
  • Segítség a betanulás során.
  • Jó fej kollégák és hozzáértő vezetők segítik mindennapi munkád.
  • Műszakpótlékok és bejárás támogatás a vidékieknek.
  • Garantáltáltan a fizetésed minden hónap 10-ig a bankszámládra fog érkezni.

Várjuk jelentkezésed e-mailben önéletrajzod kíséretében az  allas@aidehungary.hu címen.
Személyesen az irodánkban: Nagykanizsa, Magyar utca 2. szám alatt.
Telefonon a 06 70 884 7200 vagy 06 70 434 3951 telefonszámok valamelyikén.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország