Projektmérnök-Nagykanizsa (AIDe_2021_09_15_01)

Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos feladatokra vágysz minden napjaid során? Gyakorlattal rendelkezel a műanyagfröccsöntés területéről és átlátod a komplex folyamatokat? Ha igen, téged keresünk PROJEKT MÉRNÖK pozícióba stabil hátterű nemzetközi partnerünk nagykanizsai gyáregységébe. Tudj meg többet és jelentkezz!

Mik lesznek a feladataid a következők lesznek:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, a kapcsolat felvételtől, az árajánlatkésztésen át egészen a gyártásig, majd bezárólag utókövetés és az elégedettség felmérése.
  • folyamatok teljeskörű koordinálása a beszállítókkal, társosztályokkal és a termeléssel együttműködve.
  • projekt tervek készítése (költség- és időgazdálkodási tervek).
  • folyamatok dokumentálása és riportolása.
  • a termelés biztosításhoz szükséges feltételek biztosítása (gyártó eszközök, alapanyagok, dokumentációk rendelkezésre bocsátása)
  • auditokon való közreműködés.

Az ideális jelölt:
  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy több éves tapasztalata van hasonló területről.
  • átlátja a műanyagfröccsöntés teljes folyamatát, alapvető műanyagfröccsöntő szerszám ismeretei is vannak.
  • angolul legalább társalgási szinten beszél.
  • magabiztos számítógépes ismerettel rendelkezik.
  • terhelhető, nyomás alatt is jól teljesít.
  • nyitott, segítőkész, rugalmas.
  • munkáját felelősségteljesen végzi.

Előnyt jelent, ha:
  • vannak műszaki tervező rendszer ismereteid ( Creo, Catia, Autocad, stb.).
  • van szerszám és/vagy szerszám tervezési és gyártási tapasztalatod.
  • beszélsz más nyelveken is (francia, német, stb.).
  • rendelkezel minőségbiztosítási ismeretekkel.

Jól végzett munkádat versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk:
  • ösztönző bérezés.
  • minőségi bónuszok.
  • útiköltség hozzájárulás.
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál.
  • nyugat európai vállalati kultúra és munkakörnyezet.
  • támogató vezetés és segítőkész kollégák.
  • egyedi technológiák megismerése és alkalmazása.
  • fejlődési lehetőség.

Hogyha sikerült felkeltenünk az érdeklődésedet küldd el az önéletrajzod bérigény megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre és a részleteket beszéljük meg az állásinterjún.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország