Rácsgyártó - Marcali(AIDe_2021_11_22_04)

Kitartó és lelkes vagy, aki komolyan veszi a munkát? Akkor ez az állás hirdetés neked szól! Partnerünk Marcaliban található gyárába keresünk új kollégákat RÁCSGYÁRTÓ pozícióba.

Mindennapi feladataid amit betanítás követően önállóan fogsz majd végezni:

  • hegesztő és sajtoló gépek kezelése
  • gépek alapanyaggal való ellátása
  • gépből kikerülő anyagok rendszerezése összerakása
  • munkaterületed és a gépek tisztántartása

Elvárásaink:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Jó fizikum, mivel gyakran nehezebb dolgokat is meg kell emelni.
  • Munkádat végezd felelősségteljesen, körültekintően és megbízhatóan.
  • Találd meg a helyed a csapatban, de önállóan is el tudd végezni a feladataid.
  • Monotonitástűrés.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Amit a cég kínál számodra:

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező stabil cég, hosszútávú munkalehetőség.
  • Versenyképes alapbér, cafetéria, prémiumok és bónuszok.
  • Ingyenes céges buszjárat.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mai címre.

Munkavégzés helye: Marcali / Magyarország