Épületgépész specialista - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_11_22_06)

Épületgépészként szeretsz tervezni? Szeretnél egy megbízható, nem hétköznapi munkakörnyezetben dolgozni? Ha minden kérdésre IGEN-el válaszoltál, várjuk jelentkezésed a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Karbantartási és javítási prioritások meghatározása, ezek felügyelete, irányítása
  • Részvétel a műszaki fejlesztések kialakításában, tervek aktualizálásában
  • Riportok, beszámolók készítése, javítással kapcsolatos dokumentációk vezetése
  • Beruházások szakmai támogatása
  • Hatóági ügyintézések műszaki támogatása
  • Részt veszel a HI-FOG rendszer, tüzivíz és habbal oltó rendszerek, sprinkler rendszerek, RWA nyílászárók nyitó mechanikájának, kézi tűzoltó készülékek karbantartási, javítási, átalakítási tervének végrehajtásában

Mit kérünk ehhez?

  • Gépészmérnöki végzettséget
  • Legalább 5 éves kivitelezésben vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlatot
  • Gépészeti rendszerek területén szerzett jártasságot
  • B kategóriás jogosítványt
  • Koordinációs készséget mátrix szervezetben
  • Dinamikus személyiséget, kiváló elemző képességet

Előnyként kezeljük, ha:

  • Tudsz angol nyelven kommunikálni
  • Rendelkezel csarnok és üzemanyag tűzvédelemben szerzett tapasztalattal
  • Korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel tűzvédelmi rendszerekre

Ami vár Rád, ha hozzánk csatlakozol:

  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munka
  • Home office lehetősége, normál irodai munkarend, mobiltelefon és laptop
  • Lehetőség komplex rendszerek megismerésére
  • Változatos projektekben történő részvétel
  • Bejárásod támogatjuk

Ha úgy érzed, szívesen dolgoznál velünk, a továbbiakat beszéljük meg az interjún! Várjuk pályázatod bérigény megjelölésével az allas@aidehungary.hu címre!

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország