Speciális hibaelhárító - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_11_22_03)

Szereted, ha rend és rendszer van a környezetedben? Mindig a megoldásokra, a hibák feltárására törekszel? Akkor Nálunk a helyed, várunk Speciális hibaelhárító csapatunkba, egy igazán nyüzsgő, izgalmas környezetbe!

Milyen feladatok várnak Rád:

Csomagszállító rendszer üzemeltetése

Üzemzavar esetén a meghibásodás elhárítása, akár szakcsoport bevonásával

Terminálok műszaki problémáinak megoldása

Berendezések szakszerű működésének felügyelete, biztosítása

Műszaknapló kitöltése, munkafolyamataid dokumentálása

Speciális rendszerek?

Az utashidak és kapcsolódó berendezések, bevezető rendszerek és 400 Hz berendezések is hozzád tartoznak majd.

Hogyan csatlakozhatsz hozzánk?

Legyen középfokú villanyszerelői végzettséged ( pl. elektroműszerész)

3 éves szakmai tapasztalattal

B kategóriás jogosítványoddal

Vállald a 12 órás munkarendet

Előnyként kezeljük, ha

Jártas vagy az Office használatában,

Rendelkezel emelőgép kezelői jogosítvánnyal, tűzvédelmi szakvizsgával vagy PLC ismerettel

Mit adunk cserébe?

Befogadó légkört, akik segítenek, hogy hamar otthonosan mozogj

Fejlődési lehetőséget az üzemeltetésben egyedülálló iparágban

Speciális rendszerek és berendezések ismeretét

Teljes bejelentést és bejárásod támogatását, akár autózol, akár tömegközlekedést használsz

Hosszú távon számítunk Rád!

További kérdéseid tedd fel az interjún! Várjuk önéletrajzod bérigény megjelölésével az allas@aidehungary.hu címre!

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország