Targoncavezető- Vecsés (AIDe-2021_05_3)

Targoncás állást keresel, de nem ijedsz meg a könnyű fizikai munkától sem? Fontos számodra a kiszámítható munkarend, összetartó, tapasztalt, támogató háttér? Jelentkezz, legyél csapatunk része!

Mik a feladatok?

-Kamionnal érkező áru betárolása,
-Kiszállításra kerülő áruk összekészítése (komissiózás), felcímkézése,
-Anyagok mozgatása gépek segítségével

Mik az elvárásaink?

-Targoncavezető bizonyítvány és jogosítvány,
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
-Pontos, precíz munkavégzés,
-Minimum befejezett 8 általános iskola

Mit kínálunk?

-    Bejelentett bérezés - Brutto: 300.000 Ft/ hó
-    Bejárás támogatása
-    Hétfőtől-péntekig normál munkarendben történő munkavégzés
-    Munkavédelmi cipőt biztosítunk számodra
-    Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Vecsés Business Center
-    Ingyenes parkolás
-    Szuper kollektíva

Munkavégzés helye:
Vecsés

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország